Chcete si nechat odstranit tetování? Praha je pro váš záměr ideální destinací!

Chcete si nechat odstranit tetování? Praha je pro váš záměr ideální destinací!

Chcete si nechat odstranit tetování v Praze? To je velice rozumné rozhodnutí! Jednak proto, že jste se zřejmě konečně odhodlali zbavit se “permanentní” výzdoby svého těla, která vám z nějakého důvodu nevyhovuje. A pak také z toho důvodu, že jste si k tomu vybrali asi tu nejlepší možnou destinaci. Naše hlavní město. 

Zbavit se tetování dnes není nijak složité. Nějakou solidní kliniku najdete s trochou nadsázky “na každém rohu”. Tak proč dává smysl podstoupit zákrok právě v české metropoli? Hned uvidíte!

 

Za odstraněním tetování do Prahy? Samozřejmě!

Chcete se zbavit nežádoucího obrázku či nevhodného nápisu? Smazat “stopy minulosti”? Vydejte se za zákrokem do Prahy! Naše hlavní město patří k předním evropským centrům estetické medicíny, přičemž v oblasti odstranění tetování ho lze zařadit mezi světovou špičku. Prvotřídní a moderně vybavené kliniky, vysoce kvalifikovaní specialisté a stále ještě vcelku rozumné ceny. To jsou hlavní lákadla pro každého, kdo uvažuje o nějakém “kosmetickém” zákroku. Třeba právě o odstranění tetování! 

Atraktivní destinace

Někdo nedá na své tetování dopustit. Pokud to ale máte jinak, a chcete ho dát pryč, hledejte pomoc v naší metropoli. Díky příznivým cenám za odstraneni tetovani a vynikajícímu standardu péče o pacienty se Praha vyprofilovala jako mimořádně atraktivní destinace jak pro domácí, tak z velké části i pro zahraniční klientelu. 

Zkrátka pro každého, kdo hledá kvalitní služby za rozumné peníze. Tento trend je podpořen i celkově přátelským prostředím, které město návštěvníkům nabízí, a rovněž vcelku snadnou dostupností. Ano, díky “strategické” poloze v srdci Evropy není nijak složité se sem dostat, a to téměř z jakéhokoli konce starého kontinentu. 

ČÍST  Jak poznat svůj typ pleti a vybrat správnou péči: Průvodce pro začátečníky

Působení celé řady zkušených specialistů, kteří jsou vždy připraveni poskytnout individuální péči i odborné poradenství, prestiž Prahy jako místa vhodného pro podstoupení nějakého estetického zákroku jen zvyšuje.  

 

Znáte všechny dostupné metody?

Když přijde čas zbavit se tetování, výběr správné metody by vás neměl zaskočit. Škála dostupných technik a metod je přitom poměrně pestrá. Od nejspolehlivějšího laseru, přes klasické vyříznutí až po méně tradiční postupy, jako je například dermabraze či pozvolné bělení vytetovaného motivu speciálním roztokem. Každá z těchto metod má své specifické výhody a také nějaká ta omezení. Použití laserového přístroje však s ohledem na jeho efektivitu i vysokou bezpečnost hraje prim. 

Zcela jednoznačně. V podstatě na každé pražské klinice se proto setkáte s kvalitním laserovým “vybavením”. A některá odborná pracoviště v naší metropoli disponují dokonce těmi nejlepšími přístroji, na jaké lze v oboru estetické medicíny vůbec narazit. 

Jak se lze tetování zbavit? Jednou z těchto metod: 

 

  • Laserový přístroj – nabízí nejlepší řešení. Je vysoce efektivní pro většinu typů tetování. Postup je spolehlivý a bezpečný.
  • Dermabraze – je mechanické odstranění vrchních vrstev kůže. Jde o vybroušení speciální chirurgickou frézkou. Netřeba dodávat, že se jedná o řešení celkem bolestivé.
  • Chirurgické odstranění – je vhodné hlavně pro tetování menší velikosti. Pozor na jizvy!
  • Speciální roztoky – se už používají jen ojediněle. Použitý pigment se s jejich pomocí postupně vybělí.

Může se něco přihodit?

Někdo se nechá tetovat jen náhodou, spíše z nerozvážnosti, a pak toho třeba lituje. Někdo jiný se však do “kérek” vyloženě zblázní. Jste spíše ten první případ? A uvažujete o odstranění svého tetování? Pak byste měli vědět, že je důležité pamatovat také na potenciální rizika. A s ohledem na možné komplikace si vybrat jak bezpečnou a spolehlivou metodu, tak i špičkovou kliniku. 

ČÍST  Přemýšlíte, kde vzít nejlepší vitamíny na vlasy? A víte vůbec, proč jsou pro zdraví vaší kštice tolik důležité?

Metody jako dermabraze a vyříznutí totiž přinášejí vyšší riziko komplikací. Dermabraze, proces mechanického odstranění vrchních vrstev kůže, může způsobit infekci, zjizvení a také změny v pigmentaci kůže. Chirurgické odstranění tetované kůže s sebou pak nese rizika spojená s jakýmkoli chirurgickým zákrokem, včetně infekce, dlouhodobého hojení a poměrně výrazných jizev.

 

S laserem na tom budete vždy líp!

Laserové řešení je pak ve všech ohledech nejspolehlivější. Je považováno za bezpečnější a méně invazivní postup s minimálními riziky. Tato metoda využívá cílené laserové paprsky k rozbití pigmentu tetování, což umožňuje tělu pigment postupně eliminovat přirozenou cestou. Rizika spojená s laserovým odstraněním nějakého motivu jsou obvykle omezena na mírné zarudnutí pokožky, menší otoky a zcela výjimečně pak na dočasné změny v pigmentaci kůže.

Nejrozumnější volba

Laserové odstranění tetování je díky mimořádné efektivitě, bezpečnosti a schopnosti zachovat neporušenou okolní kůži, doporučováno v podstatě všemi odborníky. Je jednoduše považováno za nejlepší možné řešení. Je to zkrátka vždy rozumná volba. A jak jsme už řekli, pražské kliniky jsou vybaveny nejnovějšími laserovými přístroji, které pracují bezchybně. A to tím spíš, že je zpravidla ovládají jen zkušení specialisté.  

Jednoduchý princip laseru

Moderní laserové přístroje pracují na jednoduchém principu. Laserové paprsky jsou schopné proniknout i do hlubších vrstev pokožky, kde rozloží inkoust na drobné částice, které jsou následně odstraněny mízním systémem lidského těla. Je to prosté. Řešení je navíc účinné pro různé barvy použitého inkoustu. A nebezpečí poškození okolní kůže je díky přesně cíleným paprskům v podstatě nulové. Bezbolestnost, skvělé výsledky a zanedbatelné vedlejší účinky. To už stojí za úvahu!

 

Proč musí “ozdoba” pryč?

Někdo tetování u druhých lidí neřeší, jiný pak nad “vyzdobenými” jedinci pozdvihne obočí. Buď

 si své tetování obhájíte, nebo se ho raději zkusíte zbavit. Rozhodnutí zbavit se tetování může být motivováno řadou osobních, ale i profesních důvodů. Každý příběh může být jiný. Někdo jen hledá změnu, jiný řeší zdravotní problémy, které mu třeba zpackané tetování přivodilo. A další pak reaguje na požadavky svého partnera nebo zaměstnavatele. 

ČÍST  Jak vašim vlasům prospěje tricholog? A co pro jejich krásu můžete udělat sami?

Za rozhodnutím obvykle stojí tyto důvody:

  • Profesní důvody 
  • Estetické nebo zdravotní příčiny
  • Tlak partnera
  • Touha po změně

Chcete dát své “permanentní” výzdobě sbohem? Není nic jednoduššího. Zbavte se tetování na některé z pražských klinik. Rozhodně to dává smysl. Bez ohledu na důvody, které vás k takovému rozhodnutí přivedly.