O mně

Jmenuji se Petr a internet je mým revírem. Ovládám techniky marketingu v online prostředí a nebojím se je použít pro prospěch mých klientů. Jsem na volné noze a má práce je hodně svobodná, ale zodpovědná zároveň. I díky tomu, že jde o můj koníček a baví mě, mám často celkem dobré výsledky. Formou několik článků bych se s vámi rád podělil o své zkušenosti a postřehy, které se vám mohou v internetovém prostředí hodit.

Pestrý svět internetu

Učaroval mě na první kliknutí. Můžeme téměř cokoliv. Prezentovat se, pomoci lidem, hledat příběhy, vzdělávat se, prodávat věci a podobně. Je toho celá řada a všechno jde relativně snadněji v porovnání s reálným světem. Jenže ani tady není nic zadarmo. Hodně se vzdělávám, abych byl stále dobrý ve svém oboru a nezaspal nejnovější trendy. Vývoj jde hodně rychle dopředu, takže je někdy těžší držet krok a neztrácet.

Moje práce je i zábava

Hrozně mě baví sestavovat marketingové plány pro své klienty. Připravovat jim redakční plány, analýzu cílové skupiny a efektivní možnosti oslovení. Snažím se efektivně pracovat se všemi klíčovými nástroji a doufám, že se mi to daří. Mou velkou zálibou je sledování výkonu jednotlivých kampaní a sledování nárůstu návštěvníků na svěřených projektech. Když se to daří je to skvělý pocit.

Ne vždy je všechno růžové

Na druhou stranu jsou i časy, kdy to nejde podle mých představ. Už několikrát jsem si trochu nabil ústa, ale zatím jsem se vždycky oklepal a pustil se do toho znovu a s větším zápalem. Baví mě to a chvi být ve své práci nejlepší, aby si mí klienti děkovali za ten okamžik, kdy mě oslovili pro spolupráci. Obrovskou výhodu, ale i cenné zkušenosti ohledně plánování mi přináší práce na volné noze. Za ta léta jsem přišel na několik věcí a rád se o ně podělím v článcích, protože věřím, že se někomu budou hodit stejně jako by se kdysi hodily i mě.