Dámská dlouhá pyžama hřejí a sluší

Dámská dlouhá pyžama hřejí a sluší

V chladných zimních měsících vás zahřeje dlouhé dámské pyžamo. Nabídka internetových e-shopů obsahuje trendy kousky, ve kterých vám bude krásně teplo i ve studenějším bytě. 

Dámská dlouhá pyžama všech střihů a velikostí

Jde vám především o pohodlí, nebo chcete být “chic” i v ložnici bez ohledu na to, kolik máte právě doma stupňů? Nemusíte dělat kompromisy. Na internetu najdete pyžama s elegantními vzory, ve kterých budete vypadat stylově za všech okolností, a přitom vám bude po celou noc příjemně teplo.  Vyberte si z širokého sortimentu aktuálně nejoblíbenějších střihů!

Jak vybrat dámské pyžamo? Dlouhé rukávy a nohavice nejsou podmínkou

Pyžama jsou jedním z důležitých faktorů pro kvalitu našeho spánku. Jako taková by měla být hlavně funkční. Rozhodujícím faktorem je preferovaná teplota v ložnici, popřípadě v bytě, pokud pyžamo využíváte i jako domácí oděv. Od toho se odvíjí délka střihu i druh materiálu. Ať už máte, jakékoliv požadavky, jsme si jistí, že v  některém katalogu najdete právě váš oblíbený střih.

Najít můžete třeba:

  • Tradiční dámská pyžama s dlouhými nohavicemi i rukávy – zvolit si můžete nohavice a rukávy, které jsou ukončeny pohodlnou gumičkou nebo střihy s volnými širokými nohavicemi a rukávy. Tato pyžama jsou vyrobená z bavlny (vhodné pro teplejší byty a během podzimních měsíců) nebo z hřejivého plyše, který je ideální volbou do chladnějších prostor. Některé modely jsou opatřeny měkkou kapucí.
  • Pyžama dámská s dlouhými nohavicemi a krátkým rukávem – představují optimální kompromis do bytů, ve kterých se udržuje stabilní teplota i v ložnici.
  • Pyžama s ¾ nohavicemi a rukávy – oceníte je především na začátku podzimu a na jaře. Sáhnout po nich můžete také, pokud i v zimě vytápíte byt na vysoké teploty.

A přečtěte si při této příležitosti také článek o tom, kolikrát si prát pyžamo!

ČÍST  Jak poznat svůj typ pleti a vybrat správnou péči: Průvodce pro začátečníky